Bio

Vybavenie pre tradičnú a športovú lukostreľbu sa  vyrába pod značkou Lukbis od roku 1982. Firmu založil Ján Bisok po pätnásťročnej praxi v PolSport Bialsko-Biala, firme zaoberajúcej sa mimo iné aj výrobou lukov. Po stiahnutí výroby PolSportu sa rozhodol pre založenie vlastnej firmy zameranej na výrobu lukov, a tak vznikla rodinná firma Lukbis.

Svoju lásku k práci a vášeň k lukostreľbe vštepil i svojim synom Adamovi a Romanovi. Tak od roku 1982 obohacuje Lukbis svoju produkciu každoročne o nové produkty a neustále napreduje vo zvyšovaní kvality ako rodinná firma. Teraz má v ponuke vyše 60 položiek, z toho asi 15 lukov.

Firma ponúka okrem lukov a lukostreleckého príslušenstva aj organizáciu lukostreleckých podujatí a školenia či propagácie lukostreľby. Adam Bisok získava svoje skúsenosti prostredníctvom účasti na lukostreleckých pretekoch a stretnutiach. Informácie získané na týchto podujatiach premieňa do vývoja nových modelov a inovácie už zaužívaných starších modelov. Na výrobu lukov Lukbis sú použité materiály s najvyšším certifikátom kvality, čo zaručuje stopercentnú efektivitu ako pri rekreačnom tak i pri športovom využití lukov Lukbis.

Prajeme Vám veľa radosti pri používaní  našich produktov a presnú mušku.